Záčínáme aneb proč Blog.cz?

11. června 2012 v 0:13 | r" |  Zajímavosti
Důvod je jednoduchý, server bloguje.cz totiž k 30.6.2012 končí svoji činnost a bylo nutné se přesunout jinam, jinak…(což je škoda tento server nabízel hodně možnost jak si upravit blog ke svému obrazu) to člověka postaví před rozhodnutí, má cenu blogovat? Pokračovat? Nebo prostě skončit? Já zvolil něco mezi, začít úplně od znova ReStartovat blog (byť některé dobré články asi znovu vydám- dopíši, pozměním - prostě reedituji a aktualizuji / již teď jsem si připravil do galerie nějaké obrázky, které jsem chtěl uchovat z mého starého blogu… lavice ze střední, Na chmelu) již to nebude deníček ale, zkusím to psát jinak.

Tak, tedy jsem tady, a jak jsem se přišel k Blog.cz? No původně jsem zvažoval, nad vlastním blogem pod nějakým redakčním systémem (CMK-wordpress, Drupal atd.) na svých stránkách, který bych si spravoval, ale největší potíž celého takto spravovaného blogu by byla čtenářská komunita, která se vytváří poměrně těžce (prakticky se o vás lidi dozvědí až poté co se prokoušete google vyhledavačem nahoru, nebo budete propagovat své stránky pěkně ručně, ale co si budeme nalhávat, nejčastější čtenáři blogu jsou taky blogeři. (Pokud se nejedná a Blog - à la Webová stránka, či univerzální návod). Na druhou stranu největší výhodou těchto systému je prakticky neomezenost a adaptabilita dle vašich požadavků - design, může být přesně podle vašich představ, a nejste ničím omezování.))

Blog.cz možností kde znovu začít bylo spousta, a já se rozhodl zde, proč tedy?

Asi nejvýznamnějším faktorem byla dobrá a snadno pamatovatelná doména, která vyhrála nad dalším a asi mezi veřejnosti je známější jako "serioznější" blogující server. Nicméně já se domnívám, že každý blog je seriozní podle svých článků a nezáleží, jak se nahlíží na celý server.(Poskytovatele) - byť je mi jasné, že komunita na blog.cz je dosti mladá. Na druhou stranu ani já se nepovažuji za starce, ale 14-17 mi již dávno není.

Tak jsem tady… a co zde čekat?
· Rady a zkušenosti ze života
· Komentáře k určitým událostem
· Presentace - kresby, poezii? - snad se k tomu dostanu.

A co nečekat?
· Mucinku, muck, EmOjEmI14Let, juchuuůůjuju a další infantilnosti to fakt ne…!
· Copypaste texty, atd.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama